“iduEDU” 2018

Üritused

20. oktoobril toimus esimest korda haridusfestival „iduEDU“, mis liitis õpetajatele korraldatud IKT sügiskonverentside teemad, Tallinna lasteaedade ja koolide haridusuuenduste parimad näited ning arutelud kvaliteetse hariduse edendamisest.

Festivali toimus Tallinna kesklinna „hariduskvartalis“, mille moodustavad Tallinna Reaalkool, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Kesklinna Põhikool ja Tallinna Keskraamatukogu.

Täname kõiki õpetajaid ja kooli töötajaid, kes andsid oma panuse nii töötubade läbiviijate kui ka abilistena. Aitäh kõikidele osalejatele!

Kohtumiseni uuel aastal!

Haridusfestivali „iduEDU” korraldas Tallinna Haridusamet koos Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse, eKooli, Tallinna Ülikooli ja Startup Estoniaga.

Väldi õppimise ajal segajaid.