Eelkool

Üldinfo

Tallinna Kesklinna Põhikooli eelkooli oodatakse kuue- ja seitsmeaastaseid lapsi, kes lähevad kooli 2024. aasta sügisel. Õppekava läbijatele väljastatakse kursuse lõpus tunnistus. Õppetöö toimub üks kord õppenädalas á neli 35-minutilist tundi. 

Eesti keele tundides õpitakse lugemist, kirjutamist, kuulamist ja jutustamist. Matemaatikatundides õpitakse arvutamist, esemete ja nähtuste rühmitamist, esemete järjestamist. Harjutatakse ajamõistete kasutamist ja arendatakse ruumitaju. Eesti keele ja matemaatikatundides omandatut aitavad kinnistada muusikatunnid, meisterdamine, robootika ja lauamängude tunnid. 

Tallinna Kesklinna Põhikooli eelkooli läbimine ei taga sissesaamist Tallinna Kesklinna Põhikooli ja Tallinna Reaalkooli esimesse klassi. Kõigil õpilaskandidaatidel tuleb sooritada kooliküpsusuuring vastavalt Tallinna Kesklinna Põhikooli vastuvõtu tingimustele või Tallinna Reaalkooli vastuvõtu korrale. 

Eelkooli tööd koordineerib õpetaja Kristi Paal.
e-post: eelkool@tkp.edu.ee

Õppemaks

Kursuse tasu ühekordse maksena on 580 eurot. Maksetähtaeg on 5. september 2023.

Kursuse eest saab tasuda ka osade kaupa, kuus osamakset à 105 eurot. Kursuse kogumaksumuseks on sellisel juhul 630 eurot. Maksetähtajad on järgmised: 5. september, 15. september, 15. oktoober, 15. november ja 15. detsember 2023, 15. jaanuar 2024.

Kursus on tulumaksuvaba. Tasumine toimub arve alusel.

Õppenädalad

Õppenädalate perioodid

  • 4. september – 22. oktoober 2023
  • 30. oktoober – 17. detsember 2023
  • 8. jaanuar – 18. veebruar 2024
  • 4. märts – 14. aprill 2024

Vaheajad

  • 23. – 29. oktoober 2023
  • 18. detsember 2023 – 7. jaanuar 2024
  • 19. veebruar – 3. märts 2024

Õpperühmad

2023. – 2024. õa rühmad:

  • esmaspäeviti kell 13.30 – 16.30 ja 14.15 – 17.15
  • teisipäeviti kell 13.30 – 16.30 ja  14.15 – 17.15
  • kolmapäeviti kell 13.30 – 16.30 ja 14.15 – 17.15
  • neljapäeviti kell 13.30 – 16.30 ja 14.15 – 17.15

Õpetajad

Lapsi õpetavad algklasside õpetajad:

  • Reet Eentsalu (reet.eentsalu@real.edu.ee)
  • Ulla Meresma (ulla.meresma@tkp.edu.ee)
  • Margit Luts (margit.luts@real.edu.ee)
  • Maiju Kerme (maiju.kerme@tkp.edu.ee)
  • Katri Veskimeister (katri.veskimeister@tkp.edu.ee)
  • Keili Simastel (keili.simastel@real.edu.ee)
  • Anne Sibul (anne.sibul@real.edu.ee)
  • Kristi Saarpuu (kristi.saarpuu@tkp.edu.ee)
  • Grete Vasar (grete.vasar@tkp.edu.ee)
  • Kristel Noodla (kristel.noodla@tkp.edu.ee)
  • Kristi Paal (kristi.paal@tkp.edu.ee)
  • Laura Nook (laura.nook@tkp.edu.ee)
  • Karin Kundla (karin.kundla@real.edu.ee)
  • Kersti Koppel
  • Tiiu Süving

Eelkooli tööd koordineerib õpetaja Kristi Paal.
e-post: eelkool@tkp.edu.ee

Vajalikud koolitarbed

  • vahetusjalanõud;
  • pinal:
    – harilikud pliiatsid (3 tk);
    – värvipliiatsid;
    – kustukumm;
    – teritaja:
    – käärid;
    – pulgaliim.
Close

Nutikas õppija

Anna õppimise lõpus oma tööle alati hinnang.